,,FLY THERAPY JOGA” - 16.06.

,,FLY THERAPY JOGA” - 16.06.

,,FLY THERAPY JOGA” - 16.06.

 

Serdecznie zapraszamy na "FLY THERAPY JOGA" z Izabell Drobisz

 

Sesja terapeutyczna z wiszącą chustą - w oparciu o Antygravity Jogę Chritophera Harrisona, Jogę wg metody Iyengara oraz cw Josepha Pilatesa.

Autorski program Izabell Drobisz / Stukaruchu

 

Termin: 16 Czerwca (niedziela)

 

Warsztaty są podzielone na 2 bloki tematyczne:

I BLOK tematyczny godz. 10.00 - 12.00 Terapia z chustą dolnego odcinka kręgosłupa i bioder, profilaktyka bólu w tym obszarze ciała. Osoby początkujące, z kontuzjami i mniej elastyczne, oraz 55+

II BLOK tematyczny godz. 12.30 - 14.30 Pozycje i ćwiczenia z chustą według lyengara i Harrisona. Osoby praktykujące jogę, stretching, pilates lub z większą elastycznością.

 

PROWADZĄCA:

Izabell Drobisz Od 1991 do 2014 r. nauczyciel różnych stylów tańca oraz form Body Mind Fitness. Przez wiele lat osoba szkoląca instruktorów fitness, zdobywczyni tytułu The Best Instruktor na międzynarodowej konwencji fitness. Dziś nauczyciel jogi terapeutycznej z 18-letnim doświadczeniem, autor programu Fly Therapy Joga, Body Ball Therapy. Posiada certyfikat Yoga Aliance Internationale międzynarodowego instruktora jogi. Ruch jest jej pasją od najmłodszych lat. W młodości była gimnastyka artystyczna, rytmika, taniec ludowy i balet wodny. Od 15 lat prowadzi tematyczne warsztaty związane z jogą, piłeczkami i terapią. Również na Wczasach z Naturoterapią „Jako nauczyciel i zwyczajny człowiek wciąż się uczę, a moje ciało tak jak życie wciąż się zmienia. Joga pomogła mi wydostać się z różnych życiowych zawirowań – aż w końcu stała się moją pasją, pracą, miłością. Dlatego pragnę dziś jako doświadczona osoba dzielić się tą niezwykłą sztuką z Wami. Podczas 26 lat uczenia i ciągłego uczenia się i doszkalania wielokrotnie byłam świadkiem i jednocześnie uczestnikiem mocy ruchu i mocy jogi potrafiących zmieniać to co z pozoru nienaruszalne i niezmienne. Nasze sztywne ciało, nasze emocje i nasze schematy. Certyfikaty może dają kwalifikacje do prowadzenia zajęć. Dla mnie to lata praktyk u wielu nauczycieli, warsztatów wielodniowych. To niemal całe moje życie”

 

Cena sesji terapeutycznej: 139 zł za udział w jednym bloku tematycznym.

Cena obejmuje udział w warsztatach, wypożyczenie chusty oraz poczęstunek.

 

Zapisy: 792 197 174 lub 730 232 305 lub w Recepcji Studia Lionfitness, ul. Prosta 2, Jabłonna/Chotomów

 

Konta do wpłat:

43 1090 1841 0000 0001 3592 3843