Dietetyka

Dietetyka w Lionfitness Studio to poradnia dietetyczna stworzona w odpowiedzi na Wasze potrzeby. To miejsce, w którym wykwalifikowani dietetycy edukują, motywują jak i rozwiązują wszelkie dietetyczne problemy. Naszą misją jest szerzenie świadomości żywieniowej, propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych jak i aktywnego stylu życia.

Udzielamy konsultacji dietetycznych dla kobiet, mężczyzn a także dzieci i młodzieży. Komponujemy nie tylko diety odchudzające, ale także diety dla osób z nietolerancją pokarmową/alergią pokarmową, diety dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej, diety w jednostkach chorobowych (m.in. cukrzyca, celiakia, Hashimoto, choroby przewodu pokarmowego) oraz diety dla tych, którzy po prostu chcą się zdrowo odżywiać.

Nasi dietetycy robią wszystko co w ich mocy, byście osiągali swoje cele, byli zdrowi i z dumą patrzyli w lustro. Naszą skuteczność w pomocy dzieciom i dorosłym opieramy na 6 letnim doświadczeniu przy projekcie - Akademia Zdrowego Przedszkolaka i Lionfitness. Obydwa projekty powstały, by poprawić sposób odżywiania i zwiększyć świadomość żywieniową wśród dzieci, rodziców, nauczycieli oraz osób aktywnych fizycznie.

Dietetyka w Studio Lionfitness

 Dietetyka Cennik